Módní značky založené v Brně

Reparáda

Reparáda je modní značka pocházející z Brna, která se inspiruje v módě 30. až 60 let.

Označována jako Slow Fashion, pomalá móda. Móda, která má vydržet déle než jedinou sezónu a nepodléhá pomíjivým modním trendům.

Reparáda se zaměřuje převážně na ženské zákaznice, na dlouhé šaty a ráda pracuje s ekologickým materiálem jako je například bambusová viskóza.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fashion brand Reparáda (@reparada_brno) on

Wolf Gang

Další nadčasová značka, která se zaměřuje ale na moderní unisex minimalistický styl pracující hlavně s černou, bílou a šedou barvou.

Opět se jedná o lokální výrobu z Česka. Původem značka z Brna má dnes na facebook přes 11 tisíc fanoušků a svoji druhou pobočku na Praze 5.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WOLF GANG (@wolfgangstorecz) on

Rebelion

Rebelion Store najdete blízko Jakubského náměstí.

Jedná se o fashion concept store a to znamená, že kromě svoji vlastní značky “Rebelion” najdete v butiku i další značky českých a slovenských designerů.

Značka Rebelion se zaměřuje na pánskou i dámskou módu a jedná se opět o vysoce kvalitní oblečení, který se šije přímo v Brně a není určeno na jednu sezónu, na pomíjivý modní trend.

Rebelion pořádá i kurzy šití http://rebelionatelier.cz/, kde si můžete vyzkoušet jaké to je, když móda vzniká a co všemu tomu předchází.

View this post on Instagram

 

A post shared by Rebelion Store (@rebelion_store) on

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *