4 české podcasty, které vás pobaví i vzdělají

Podcasty zažívají velký vzestup na českém internetu a jejich počet i obliba roste. Dnes jsme pro vás vybrali čtyři naše nejoblíbenější.
 

Deep talk – intelektuálové o hodnotách

Autor bestselleru “Konec Prokrasitace” Petr Ludwig už déle než jeden rok vydává podcast pojmenovaný Deep Talk, podcast v nimž potkáte převážně české intelektuály povídající si o životních hodnotách a o směřování společnosti.

Mezi hosty se objevil například miliardář Václav Dejčmar, cestoval Libor Zibura a další různí hosté.


 

Real Talk – pop kultura až na dřeň

Real Talk se stal velmi rychle populární, již první díl s brněnským rapererem Maniakem nasbíral přes 100 000 shlédnutí.  Podcast provází sympatická Lilly.

Většina hostů pochází z českého showbyznysu jako například raper Smack, zpěvák Ben Cristovao, nebo bavič Kamil Bartošek.

Nejedná se o žádné povrchní povídání, ale Lilly jde do hloubky a nebojí se ptát na nepříjemné témata.

 

Proti proudu – nejen o podnikání

V podcastu Proti proudu potkáte hlavně osobnosti byznysového online světa povídající si o kariéře, podnikání, o profesním růstu a profesním směrování.

Kromě osobností z byznysu se v podcastu objevila například i sexuoložka Laura Janáčková, nebo Martin Veselovský z DVTV.

 

Leap Makers – osobní rozvoj díky cestování

Leap Makers je podcast dvou osobností z cestovatelského světa a to Matouše spoluautora české TravelBible a Miky Škody zakladatele cestovatelského závodu LowCost Race.

Témata v Leap Makers se točí kolem osobního rozvoje a hledání štěstí. V čem je však vyjímečný, tak je zabroušení do tématu právě poznávání cizích krajin, kultur a co se z nich můžeme naučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *